DIVISION 2 (12-14 y.o)

Division Leader: Rodolfo

rudy_abenoja@yahoo.com

Group A: X-fit (Italy), Beverly Hills Diner (India), The Moscow Times (Russia), Allianz (Germany)

Group B: Yoga Journal (Ireland), Expat Salon (Netherlands), Prime Traveller (Spain), Korsa Kids (France). 

Days 1, 2, 3: Regular games (groups)

Day 4: Semifinals

Day 5: Finals

 

Team 1: Allianz (Germany National team)

Team Manager: Pavel
Pdc65@mail.ru

Jonas Hansen
Boris Stein
Johannes Kantorczyk
Danila Chokovski
Uwe Lindner
Mark Thurau
Felix Goldammer
Philip Musil
Adrian Jakobi
Daniil Basov
Team 2: X-Fit (Italy National team)
Team Manager: John
john.downey@internationalschool.ru
 Egor Marey
Gherman Tyurin
Dmitri Youyou
Konstantin Mamkhegov
Matvey Khavkin
Konrad Fabisch
David Watson
Gabriel Mardakhaev
Adam Sizoo
Jakob Brenton
Team 3: Prime Traveller (Spain National team)
Team Manager:
 Mathijs Guignard
Ruben Guignard
Damian Lovera
Ignacio Garcia-Valdecasas
Martin Demeulenaere
Martial Kablan
Joan Tano
Arseniy Gamov
Deniz Parmaksiz
Richard Bowling
Alexei Poulet
Team 4: Expat Salon (Holland National team)
Team Manager: Milja
miljakroone@gmail.com
Luca Strijp
Tejas Krishan
Giorgio Corrias
Christian Elvesaether
Jesse Kivits
Andrej Lavrouk
Ludvig Hassels
Eion Lennon
Daniel Tran
Nicollo Gianno
Noah Diaz
Team 5: Yoga Journal (Ireland National team)
Team manager: John
john.downey@internationalschool.ru
 Nicholas Sacca
Oleg Zabolotnev
Konstantin Popov
Marcus Richter
Richard Castelete
Oliver Syms
Denis Pisarskiy
Alexander Wies
Nikita Webb
Iskander Ismayilov

Maxim Afanasiev

Team 6: Korsa Kids (France National team)
 Coach: Vincent Guilbert
 Leandre Mouiche
Victor Guilbert
Hyppolite Vlieghe
Cesar Motte
Gregory Moisan
Flavie van der Weerden
Timothee Antunes
Arthur Guilbert
Lionel Jobin
Kanji Koide
Lubin Mangione
Team 7: Beverly Hills Diner (India National team)
 Team manager: Dumitru
bd.heart@gmail.com
 Joseph Omosayin
Bharat Manglani
Vihan Sharma
Hritendu Baruri
Umanga Amatya
Abhinav Sinha
Lav Ramnani
Aryan Kumar
Prince
Team 8: The Moscow Times (Russia National team)
Coach: Leslie
villaheart@yahoo.co.uk
 Matteo Fernandez
Anar Guseynov
Duzhak Savva
Christina Mackenzie
Michelle Mackenzie
Petr Govorukhin
Miron Moskaluk
Alexei Erokhin
Artem Khitrichenko
Matthew Chekalkin
Daniel Israelyan